UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

 • Gelin Arabası Süslemesi

  Gelin Arabası Süslemesi

  170 TL

  İncele

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ödemeyi Hangi Yollar ile Tamamlayabilirim?

  1 - Kredi kartı: VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

  2 - Havale / EFT: Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

  3 - Telefonda Kredi Kartı: Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

  Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.

 • Ödeme İşleminin Tamamlanmasının Ardından Bana Bilgi Verilecek Mi?

  Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

 • Siparişime Yol Ücreti Dahil Mi?

  kuşadası Merkeze yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Merkezde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.

 • Çiçek ve Malzemeler Resimdekinden Farklı Gönderilir Mi?

  Ürün resimlerinde gözüken oyuncak, cam, renkli boncuklar gibi malzeme ve aksesuarlarda resimde gözüken malzemelerin aynısının temin edilemediği durumlarda başka bir malzeme veya aynı malzemenin başka bir rengi kullanılabilir. Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.

 • Siparişlerim Hangi Saatlerde Teslim Edilir?

  Aynı gün içerisinde 09:00 - 13:30, 09:00 - 18:00, 12:30 - 18:00 ve 18:00 - 22:30 saat dilimleri arasında istediğiniz ürün sevdiklerinize ulaştırılır. kuşadası merkezde bulunmamız dolayısıyla kuşadası merkeze göndereceğiniz çiçek siparişleri daha hızlı teslim edilmektedir.

 • Alıcıya Ulaşılamaması Durumunda Siparişler Nereye Teslim Edilir?

  Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim ve soyadı alınarak teslim edilir. Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

 • Siparişimin Gönderim Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

  Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra siz iletilen sipariş numaranızla, gerek sitemizdeki sipariş takip sayfasından, gerekse (0256) 613 19 19 'ü arayarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

 • Sipariş Verdikten Sonra Siparişim Üzerinde Adres ve Tarih Değişikliği Yapabilir Miyim?

  Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez. (0256) 613 19 19 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz.

 • Çiçeğimin Teslimatı SMS İle Bildirilecek Mi?

  Siparişiniz sipariş ekranında verdiğiniz telefona ürün alıcıya teslim edildikten sonra SMS aracılığı ile bildirilecektir. Lürfen sipariş esnasında bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olunuz

 • Çiçeğim Cumartesi ve Pazar Günleri Gider Mi?

  Sitemiz her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller hariç geri kalan tüm günler çiçek gönderebilirsiniz

 • Özel Günlerde Teslimat Nasıl Gerçekleşiyor?

  Özel günlerde (Öğretmenler Günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve yoğunluktan dolayı normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

 • Çiçek Gönderimi Hangi İl ve İlçelere Yapılmaktadır?

  Çiçek gönderimleri kuşadası başta olmak üzere kuşadası'nın ilçelerine gerçekleşmektedir.

 • Sipariş Bilgilerimi Nasıl Gizleyebilirim?

  Siparişinizi oluşturma aşamasında kart mesajı alanında yer alan “Gönderici Bilgileri Gizil Kalsın” seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde sipariş bilgileriniz alıcıya ulaşmaz..

Kuşadasına Çiçek-Kuşadası Çiçekçi